Kykylaakso Oppiyritykset

BamPuu Opy

Toimiala: Liikelahjat

bampuu.opy@gmail.com

 

Easy Towel Opy

Toimiala: Työvaatteet & tekstiilihuolto

easytowel.opy@gmail.com

 

WinBins Opy

Toimiala: Puhtaanapito & kierrätys

winbins.opy@gmail.com

 

HYGGEL Opy

Toimiala: Sisustus & remontointi

hyggel.opy@gmail.com

 

OutSmart Opy

Toimiala: IT-laitteet & ohjelmistot

outsmart.opy@gmail.com

 

Kledjustamo Opy

Toimiala: Työvaatteet & tekstiilihuolto

kledjustamo.opy@gmail.com

 

Fokustiikka Opy

Toimiala: Toimistotarvikkeet & -kalusteet

fokustiikka.opy@gmail.com

 

HappyCube Finland Opy

Toimiala: Liikelahjat

happycube.opy@gmail.com

 

A-Story Opy

 Toimiala: Markkinointi & mainonta

astory.opy@gmail.com

 

Nifti Opy

Toimiala: Sisustus & remontointi

nifti.opy@gmail.com

 

Mundus Opy

Toimiala: Puhtaanapito & kierrätys

mundus.opy@gmail.com

 

Toimiko Opy

Toimiala: Toimistotarvikkeet & -kalusteet

toimiko.opy@gmail.com

 

ShieldCell Opy

Toimiala: Turvallisuus & työhyvinvointi

shieldcell.opy@gmail.com

 

Plaisir Marketing Opy

Toimiala: Markkinointi & mainonta

plaisirmarketing.opy@gmail.com

 

LikoAlarm Opy

Toimiala: Turvallisuus & työhyvinvointi

likoalarmopy@gmail.com

 

Clavetec Opy

Toimiala: IT-laitteet & ohjelmistot

clavetec.opy@gmail.com