Kykylaakso oppiyritykset

Kykylaakso oppiyritysten yhteystiedot 2021-2022

YRITYS TOIMIALA SÄHKÖPOSTI
KettunenMeetings Opy Kokouspalvelut kettunen.meetings.opy@gmail.com
Edellä Opy Somemarkkinointi edella.opy@gmail.com
Bloomhub Opy Vuokraus ja leasing bloomhub.opy@gmail.com
Raccoon Marketing Opy Mainostoimisto raccoonmarketing.opy@gmail.com
MindMission Opy Työhyvinvointi mindmission.opy@gmail.com
LiiLou Opy Catering sekä henkilöstö- ja laitosruokalat liilou.opy@gmail.com
Notkeet Opy Työvaatteet ja vaatehuolto notkeet.opy@gmail.com
Another Reality Opy Viihde ja virkistys anotherreality.opy@gmail.com
Desinki Opy Sisustus ja suunnittelu desinki1.opy@gmail.com
Treeko Opy Liikelahjat treeko.opy@gmail.com
Yritysvalmennus Kompassi Opy Koulutus ja konsultointi yritysvalmennuskompassi.opy@gmail.com
LiskoExpress Opy Kuljetus- ja logistiikka liskoexpress.opy@gmail.com
TSL-Leasing Opy IT-leasing ja tukipalvelut tslleasing.opy@gmail.com
KalusteMahti Opy Huonekalujen leasing kalustemahti.opy@gmail.com
SafeFlame Opy Paloturvallisuus safeflame.opy@gmail.com
OffiSet Opy Toimistokalusteet offiset.opy@gmail.com
Ergonomia Ykköset Opy Toimistokalusteet ergonomiaykkoset.opy@gmail.com
Status Design Opy Sisustus ja suunnittelu statusdesign.opy@gmail.com
TamPesu Opy Puhtaanapito tampesu.opy@gmail.com
Päiväkoti Kettu Opy Lasten päiväkodit paivakotikettu.opy@gmail.com